Otomatik Ankara Kepenk Tamiri

Bu makalemizde Ankara kepenk tamiri konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Bisimetri olarak, tam ve hazır, gün içinde müdahale edebileceğimiz bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu ekibimiz, panjur tamiri için eforunu sarf etme ve ihtiyacını olan ilgililere destek olmaktadır. Temelde ki amacımız, otomatik kepenk tamiri servisi ihtiyaçları duyanları önceliklendirmektir.

Bilindiği gibi kepenk tamiri birçok kişi tarafından talep edilmektedir, çünkü birçok işletme ve müstakil evlerde çokça kullanılmaktadır.

 • Otomatik Kepenk Tamiri Servisi
 • Otomatik Kepenk Tamircisi
 • Garaj Kapısı Sistemleri Servisi
 • Kepenk Sistemleri
 • Ankara Kepek Tamir Servisi
 • Fotoselli Kapı / kapısı ( otomatik )
 • Bahçe Kapısı Servisi 
 • Kollu Bariyer Kapı Sistemleri
 • Kepenk Tamir

   

Otomatik Kepenk Nedir ?

Basitçe, manuel kepenklerin elektrikli motor yardımı ile uzaktan kumanda ile açılıp kapanır hale getirilmesidir. 

Her endüstriyel maddenin belirli bir ömrü bulunmaktadır, bu yüzden; bu maddeler belirli süre sonra bozulur ve insan faktörü hatası, yani otomatik kepenk tamir neden olan aslında iki sebebi bulunmaktadır.
1- Öncelikle kepenk servis tarafından mı kuruldu ?
2- İkinci olarak, malzemelerinin dayanım ömrü ve amortisman süresi nedir ?

Genelde, bizim tespitlerimize göre kepenk tamirine elektrik işiyle uğraşan kişiler montajını yapmaktadır. Bu da ilerleyen dönemde problemlere, ürün kaybına sonuç olarak Ankara kepenk tamiri ihtiyaç duymaktadır. Otomatik kepenk fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Kepenk kullanımı bir çok yerde tercih edilmekle beraber, servis ve tamir açısından da yoğunluk oluşmaktadır. Kepenklerle alakalı problemlerde en çok rastladığımız sorunlar arasında bu tamir işini yapabilen firmalar çok az. Uzman kişiler bulmakta oldukça zor. Küçük işletmeler veya firmalar bu işle alakalı sorunları tam anlamıyla çözmeden işi bitirmeye çalışıyorlar ve tamiri tamamlamadan işi bitirdiklerini düşünüyorlar. Tamir için kullanılan malzemelerin kalitesi de oldukça düşük seviyede olduğu için tamir tam anlamıyla da bitmiyor diyebiliriz.

Otomatik Kepenk Tamiri ankara

Otomatik kepenk kısaca, otomatik bir sistemle çalışan ürünlerdir. Kepenk tamir diğer türlerden çok farklıdır. Çünkü kepenk tamiri denilince aklımıza, kepenk motoru tamiri, kepenk sac / alüminyum tamiri veya kumandası tamiri gelmektedir. Genelde problemlerin başında işi bilmeyen kişilerden kaynaklı problemlere karşılaşmaktayız. Otomatik kepenk tamiri Ankara için lütfen bize ulaşınız. 

Manuel Kepenk Tamiri Ankara

Manuel kepenkler,  olarak manuel olarak müdahale edilen kepenklerdir. Her ne kadar otomatik bir sistemleri olmasa da  kepenk tamirine benzer problemleri çıkabilir. Bunlar sıkışma, yağlanma ve ses problemleri en çok görülen problemlerdendir. Manuel kepenk tamiri için bizleri arayabilir ve daha fazla destek alabilirsiniz. Manuel Kepenk tamiri Ankara için lütfen bize bilgi veriniz.

Sıkça sorulan Sorulan Sorular

Kepenk Tamiri Hizmetinizi Hangi İlde Veriyorsunuz ?

Öncelikle Ankara ilindeki müşterilerimize mutlu etmek için çalışıyoruz. Müsaitliğimize göre, Ankara çevre illeri için kepenk servisi sağlamaktayız.

Kepenk Tamiri Fiyatlarınızı Nedir ?

Servis ücretiniz 200 TL’dir. Herhangi bir ürün deişim ve onarım durumunda, onaylanması durumunda fiyat onay alınarak hizmete devam edilir.

Kepenk Tamiri Hizmetini Kim Veriyor ?

Ustamız yıllardır kepenk konusunda hizmet vermiştir. Bu hizmetleri kurulum ve çalışması üzerine olmuştur. Yani ustamız otomatik kepenk tamiri üzerine uzmanlaşmıştır.

Kepenk Tamirinde Neler Kontrol Edilir ?

Öncelikle hasarlı bozuk veya çalışmayan kısımlardan başlanarak kontrol edilir. Ardından arıza tespiti yapılarak, onay verilmesi durumunda değişim yapılır.

Manuel Kepenk Tamiri’de Yapıyor musunuz ?

Tüm ustalarımız ve odağımız otomatik kepenk sistemleri kapıları üzerinedir.

Otomatik Kepenk Tamiri Hizmet Saatiniz var mıdır ?

Kepenk çalışması için 7/24 arayabilirsin. 

 

Kepenk Tamir için Kullanılacak Malzemeler garantili mi?

Öncelikle kepenk kapı için kullanacağımız marka ve ürünler, dünyaya adını duyurmuş olan en iyi kepenk ürünlerdir. Yaptığınız işin hem de ( ürüne göre değişir ) 6 sene garantisi vardır. 

Ankara Kepenk Tamiri süreniz ne kadar ?

Sizlere ulaşmamız en az 1 günümüzü almaktadır. Yalnız kepenk ürününüzdemi birçok parçalayı temin edebiliriz.

× Teklif Al