Taş Duvar Örme Ve Beton Duvar m2 Fiyatları Maliyeti (İşçilik) Ankara

Taş duvar örme birçok alanda ve mekanda bulunmaktadır. Villa, bahçe duvarı, ofis giriş kısımları, ev içi dekorasyonlarında yani iç ve dış mekanlarda farklı farklı desenlerde görmüşsünüzdür. Taş duvar örme fiyatları ise birçok neden dolayı değişiklik göstermektedir.

Yine taş duvar ile benzer olan beton duvar da bulunmaktadır. Her ikiside de benzer görevler yapmasına rağmen, taş duvar genelde daha dekoratif ve az yapılırken, beton duvar ise daha geniş alanlara yapılabilmektedir.

Taş Duvar Örme Ve Beton Duvar M2 Fiyatları Maliyeti (İşçilik) Ankara

Beton Bahçe duvarı M2 Fiyatı

Beton bahçe duvarı için esasında renk , desen ve model olarak fazlasıyla çeşit bulunmaktadır. Beton bahçe duvarı kullanıcının taleplerine göre değişmekte buna bağlı olarakta fiyatta ciddi değişmeler olmaktadır. Tabi bunun yanında, beton bahçe duvarı konumu da çok önemli, çünkü ulaşım ve işçilik maliyetlerine etkileyen etmenler olabilir. O yüzden en iyi fiyat teklifi ya yerin görülmesi veya video/fotoğraf görsellerle desteklenmesi gerekmektedir. Böylece, en başında verilen beton bahçe duvarı m2 fiyatı daha net bir değer olmuş olur.

Ankara ili genelde bahçe duvarı maliyeti  80-100 TL arasında değişmektedir.

Taş Duvar örme m2 Fiyatı 2020 ( 1m2 taş  duvar maliyeti )

Bahçe duvarı maliyetini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Bu öncelikle bahçe duvarı için taş, diğeri ise taş duvar ustası olduğunu belirtelim.

Taş duvar örmek için öncelikle hangi taşın olacağına karar verilmelidir. Örneğini andezit taşı olabilir, birçok çevre düzenlemesi için de firmamız bu taşı kullanmaktadır. Andezit taşı işçilik fiyatlarımıza ‘da buradan bakabilirsiniz. Devam edelim, eğer taşımıza karar verdiysek, şimdi sıra taş duvar ustası bulmaya, bunun için endişe etmenize gerek yok zaten bizler onun için buradayız. Bu iki kalemin haricinde ise, duvarın yüksekliği yani 1 m3 taş duvar hacmi, taş duvar örme birim fiyatını etkileyecektir. Yani daha uzun ve geniş duvarlar için taş duvar ustasının işin boyutu ve harcanacak malzeme artacağı için taş duvar metrekare işçilik fiyatlarımız yükselmekte ve değişmektedir.

Taş Duvar Örme Fiyatları Hakkında Genel Bilgi

Yukarıda sizlere, 1m2 taş duvar maliyeti 2020 diğer bir ismiyle taş duvar m2 fiyatları 2020 konusunda genel bilgiler vermeye çalıştık.Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

1 thought on “Taş Duvar Örme Ve Beton Duvar m2 Fiyatları Maliyeti (İşçilik) Ankara”

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.