Ev Tadilatı Fiyatları 2021 [ Ankara ve İstanbul ]

Bu makalemizde sizde detaylı olarak illere göre ev tadilatı fiyatları konusunda detaylı bilgiler veriyor olacağı. Bilindiği üzere ev tadilatı çok geniş bir konu olduğu için ev tadilat işleri konusunda aklınızdaki soruları yanıtlıyor olacağız. O yüzden makalemizi baştan sona okumanız tadilat işleri için ayıracağınız bütçe ve firma seçimi konusunda sizleri bilgilendiriyor olacaktır.

Ev Tadilatı Fiyatları [ Ankara Ve İstanbul ]

Ev Tadilatı İçeriğinde Ne Var?

Ev tadilatı işlemlerinde neler var nasıl ilerliyor neler yapılır merak edenler için bu makalemizde sizlere ev tadilatı işlemleri nasıl yapılır neler vardır sizlere aktaracağız.

Ev tadilatı yaptırmak istiyorsanız öncelikle yapılacak olan işlemleri belirleyen bir proje dahilinde devam etmeniz gerekir. Baştan nerenin kırılacağı nereden başlanacağı hangi malzemeler alınacağının bilgilerini içeren bir plan olması gerekir. Ev tadilatı içerisinde sırasıyla kırım ve döküm, su tesisatı, elektrik, dekorasyon, boya badana gibi işlemleri içeren çalışmalar vardır. Sizin ihtiyacınız doğrultusunda işin ehli ustalar işle çalışmaları tamamlamak işi bitirmenin yarısıdır.  Bu işlemler yapılacak olan çalışmanın yoğunluğuna, alanın büyüklüğüne göre uzun sürebilir. Ev tadilatı fiyatlarını soracak olursanız eğer kullanılan malzeme, işçilik, alan m2 çalışma süresini de göze alırsak ev tadilatı fiyatları standartların biraz üzerine çıkabilir. Anahtar teslim ev tadilatı konusunda detaylı bilgi almak için ilgili makalemize gidebilirsiniz.

Yer Döşeme

Mutfak Tadilatı

Mutfak yenileme ve değiştirme işlemleri yaptırmak istiyorsanız öncelikle nereden başlanması gerektiğine karar vermeniz gerekir. Mesela tesisat işlemleri yapılacak olan yerin su tesisatından başlayıp boyası yapılacaksa boya işlemleri veya duvar kağıdı, laminant veya seramik işlemlerinden sonra dolap uygulaması, tezgah kesimi, eğer balkon kısmını mutfağa katmak istiyorsanız bunun için gereken kırım ve pimapen işlemleri gerekiyorsa bu ve bunun gibi işlemler mutfak tadilatında yapılmaktadır. Mutfak tadilatı yaptırırken alınan malzemeye ve işçiliğine kadar malzemeli veya malzemesiz olarak tadilat işlemleri yapılabilir. Mutfak yenileme fiyat konusu düşünülecek olursa 2021 mutfak tadilatı masrafları biraz artabilir. A dan Z ye kadar alınan ürünler işçilik her şey dahil sadece mutfak tadilatı 25.000 TL den başlayan fiyatlarla. Her yıl ürünlerin, yapılan işlemlerin fiyatları artmaktadır. Bunun için ne kadar erkenden yapılırsa o kadar iyi olur. Zarar etmemiş olursunuz.

Profesyonel Mutfak Çalışması

Mutfak Tadilatı Fiyatları

Mutfak tadilatı yapımından bahsetmiştik. İhtiyaç doğrultusunda veya değişiklik açısından yapılan tadilatlarda kullanılacak olan ürünlerin kalitesi, kullanılacak sıklığı, işçilik, zaman açısından düşünülecek olursa biraz fazla tutabilir. Günümüz şartlarını göz önüne alacak olursak standart düzeyde tadilat ve dekorasyon yapılacak ise 15.000 TL den başlıyor. Kaliteli ve tasarımlı bir çalışma yapılacak ise 25.000 TL den devam etmektedir.  

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatı işlemleri yapmayı istiyorsanız, yapılacak olan işlemleri belirleyin. Fayans değişimi, kırım, tesisat, elektrik, dolap, duşa kabin küvet ve klozet değiştirme işlemlerini istiyorsanız bunları planlayıp öyle başlamak gerekir. Dekorasyon malzemelerini seçmek nereye ne kadar ölçüde malzeme kullanılacak kaç işçi çalışacak bunların önceden yapmalısınız ki kırım tadilat işlemleri sırasında sıkıntı çıkmasın. Tesisat işlemleri bittikten sonra fayans ya da seramik işlemleri yapılması daha doğru olacaktır. Ardından dolap ve duşa kabin ürünlerini yerlice dekore etmek işlemlerin çoğunu halletmek demektir. Temizleme çalışmalarından sonra kontrol işlemi yapılıp herhangi bir sıkıntı olmadığından emin olduktan sonra işlemler bitmiş demektir.

Banyo Tadilatı ve Kırımı

Banyo Tadilatı Fiyatları

Banyo tadilatında yapılan işlemlerin sırasına göre hesaplayalım. Öncelikle yapılan tesisat kırım işlemleri genel olarak 500 TL ile 1500 arasındadır. Su tesisatının değişimi 1500-4000 TL (yapılacak işlemlere göre değişir) arasındadır. Elektrik işlemleri de 250-2400 TL arasındadır. Bu fiyatları komple ev tadilatı işlemlerinde daha farklı olabiliyor. Kısaca banyo yenileme maliyeti bu şekildedir.

Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar 2021?

Uzun zamandır komple ev tadilatı işlemleri yapmayan veya eski görünen evi yeniden tasarlamak için yapılan tadilatlar eğer eviniz veya mekanınız küçük ve standart ölçülerde ise 30.000-50.000 TL arasında fiyat çıkar. BU işlemler boş evde veya mekanda yapmak daha uygundur. Eşyalı oturulan evde tadilat yapmak hem zor hem de uzun sürebilir. A

Örnek Asma Tavan Çalışması

Ev Tadilatı Fiyatları İstanbul

İstanbul ev tadilatı fiyatları 2021 yılına bakacak olursak ev tadilatı ile ilgili bir çok şirket ve firma bulunmaktadır. İnsanlar ihtiyaçları doğrultusunda bur firmalardan fiyat ve işin yapılış işlemleri ile ilgili bilgiler isterler. Bu doğrultuda komple ev tadilatı yapımı veya bozuk kırık onarım işleri gereken yerleri yaptırmak ve tadilat işlemlerine başlamak isteyebilirler. Bu istekler kırık yerleri tamir için veya mutfaklarından banyolarından sıkılan değişim isteyen insanlarla karşılaşabilirsiniz. İşte tam burada sizlerin imdadına yetişiyoruz işini düzgün, yerli ve ehli yapan ustalarla çalışmak isterseniz, bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul çevresi ev tadilatı fiyatlarına gelecek olursak 2+1 ev için daire tadilatı fiyatları 42.000- 60.000 TL arasındadır. Daha büyük ve geniş dairelerin tadilatları ise 60.000-100.000 TL arasında değişmektedir. 

Ev Tadilatı Fiyatları Ankara

Ev tadilatı işlemlerini genellikle alım satım işlerinde, dekorasyon değişikliğinde, kırım bakım onarım işlerinde tercih ederiz. Ya da Yeni eve taşınacak olanlar genellikle boş eve girmeden tadilat yaptırmayı istedikleri gibi dekore etmeyi isterler. Bu sebeple de komple ev tadilatı ev içi tadilat işlemlerine başlarlar. Ev tadilatı yapılması ön görülen ortam mekan ev ev tadilat işlerinde, malzemeler, kırım döküm, onarım, yeni ürünler ve işçilik derken sizlere biraz masraf çıkarabilir. Ankara ev tadilatı fiyatları 2021 yılına baktığımızda genel olarak 25.000 Tl den başlayan fiyatlarla.

İletişim : 0532 449 20 65

1 thought on “Ev Tadilatı Fiyatları 2021 [ Ankara ve İstanbul ]”

  1. Pingback: Anahtar Teslim Ev Tadilatı 2021 | Bisimetri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.