Bahçe Kapısı Hizmetleri

Türkiye'nin Bahçe Kapısı Üreticisi

1982 yılında Ankara'da faaliyetlerine başlayan Türkiye genelinde Bahçe Kapısı İhtiyacı konusunda birçok proje yaptık ve yapmaya devam ediyoruz

Bu sayfamızda sizlere detaylı olarak bahçe kapısı ili için sizlere detaylı bilgi vereceğiz. bahçe kapısı sistemi birçok alanda işlerinizi kolaylaştıran bariyer ( garaj kapısı ) sistemlerindendir. Özellikle geçiş için ev, iş yeri, güvenlik ve hava şartları açısından çok kullanışlı bir araçtır. Otomatik bahçe kapı çeşitleri bulunmaktadır. İstediğiniz model ve çeşitle imalat yapılmaktadır. Hem görsel açıdan hem de kalite ve güvenlik açısından her ortamda kullanılması gereken sistemlerden bir tanesidir. Ankara yapılan ortama ve türüne göre değişiklik gösteriyor. Diğer manuel yana kayar bahçe kapılardan farklı olarak, hızlı, emniyet özellikli, uzaktan kumandalı edilen bir bir ürün olduğu için bir çok avantaj sağlar. Makalemizde, bu avantajlar, otomatik bahçe servisi, parça, fiyat ve elektronik parçalardan bahsedeceğiz.

Bahçe kapıları , yana bariyer sistemleri genellikle geçiş için müstakil ev, konutların girişleri ve bariyer kapılarında bariyer kullanılan türlerdendir. Belki de hemen hemen bu bahçe kapısı Ankara görmemize rağmen farketmiyor olabiliriz. Bu kapılar, genellikle uzun , motifli, kapı motoruna göre yavaş veya hızlı açılan bir yönde açılıp, tersine kapabilen sistemleri olarak adlandırılmaktadır. Sistem basitçe, kapı motoru yardımı ile açılıp geçiş kapanmaktadır. Bu yüzden bahçe motorları , bahçe kapılarında çok önemlidir.

Bu bariyer sistemleri basitçe, kapı motoru, dişli, dişlinin döneni ve sac (alüminyum tercih) kısmı, öncelikle otomatik kapı kolana profil yardımı ile sabitlenir, buradaki önemli kapı motoru uygun yere montaj olmasıdır. Sonrasında, profilleri, sistemi ilgili kapı giydirilir, kapı motorları dişlisi, kapının dişlilerini yerleştir ve kapı motorları ve Ankara artık uzaktan kontrol edilir duruma gelmektedir. Aşağıdaki konular için lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Bahçe Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı

Bahçe kapıları , yana kapısı bariyer sistemleri genellikle geçiş için müstakil ev, konutların girişleri ve bariyer kapılarında bariyer kullanılan türlerdendir. Belki de hemen hemen bu bahçe kapısı görmemize rağmen farketmiyor olabiliriz. Bu kapılar, genellikle uzun , motifli, kapı motoruna göre yavaş veya hızlı açılan bir yönde açılıp, tersine kapabilen sistemleri olarak adlandırılmaktadır. Sistem basitçe, kapı motoru yardımı ile açılıp geçiş kapanmaktadır. Bu yüzden bahçe kapısı motorları , bahçe kapılarında çok önemlidir.

Bu bariyer sistemleri basitçe, kapı motoru, dişli, dişlinin döneni ve sac (alüminyum tercih) kısmı, öncelikle otomatik kapı kolana profil yardımı ile sabitlenir, buradaki önemli kapı motoru uygun yere montaj olmasıdır. Sonrasında, profilleri, sistemi ilgili kapı giydirilir, kapı motorları dişlisi, kapının dişlilerini yerleştir ve kapı motorları ve kapısı Ankara artık uzaktan kontrol edilir duruma gelmektedir.

Dairesel Kapı Sistemleri​

Konutların garaj girişlerini güvenli bir hale getiren sistemlerdendir. Gerek müstakil gerekse de apartman bariyer geçiş girişlerinde kullanılır. Otomatik garaj kapı sistemlerinde otomatik kapı olmayan el gücüyle açılan sistemlerde vardır. İstenilen model ve türün yapısına göre otomatik kapı fiyatları değişiklik gösterebilir. Fiyatlarda değişikliğin sebebi; otomatik garaj kapısı sistemleri, bahçe kapısı motorları kullanım yerine, büyüklüğüne ve kullanılan teknolojik ürünlerin türüne göre değişiklik göstermesi tamamen normaldir.

Bu kısımda sizlere endüstriyel bahçe kapısı bileşenleri sistemi ve satın alma servis tamir sırasında dikkat etmeniz gerekenleri paylaşacağız.

Motor: Bahçe kapısının sistemleri olmazsa olmazıdır. Çünkü kayar bahçe kapısının otomatik açılması için başka yol yoktur. O yüzden biz aynı zamanda bunu olarak da adlandırırız. Aklınıza bahçe kapısının motorunun arızalanır ise veya manuel açılması gerektiği durumda nasıl müdahale ederiz şeklinde sorunuz olabilir. Bisimetri.com olarak yaptığımız bahçe otomatik kapı çeşitlerinden bir anahtar yardımı ile acil durumlarda müdahale edebilirsiniz. Eğer ki sizler bu konuda desteğe talebiniz var ise, bir telefon kadar uzağınızdayız, motorlar konusunda uzman arkadaşlarımız servis talebinize karşılık verecektir.

Sistemlerin de ( kumandalı bahçe kapısı motorları ) kapı motorunu sürmek yani istediğimiz gibi hareket ettirmek isteriz. Bu yüzden bahçe kapısı kumandasına ihtiyaç duyarız. Bu kumandalı yanar kayar bahçe kapısının üzerine sabitlenebilir ya da mobil bir şekilde elde ve arabaya koyabilirsiniz. Böylece kapısı Ankara  istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.

Öncelikle geçiş için fiyatlara geçmeden önce sürgülü veya yana kayar bahçe kapısı fiyatlarını 2 temel nedene göre değiştiğini söyleyebiliriz. Bahçe kapısı ve otomatik garaj kapısı birbirlerine benzer sistemler olduğunu için bu fiyatlar her iki çalışma içinde uygulanabilir.

Bahçe kapı büyüklüğü yani alanı ( m2 cinsinden ) , bahçe kapısının motorunun kapasitesi, bunlara bağlı olarak da kullanılacak olan kumandadır. Yani temelde alan ve kapı motorları göre fiyatlar değişmektedir. 

Alüminyum kapı profil çerçeve işlemeli motif veya desenli kapı modelidir. Bu ürünler talebinize göre değişebilir. Daha fazla ürün için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yukarıda sizlere otomatik sürgülü bahçe kapı Ankara sistemleri,  yana kayar bahçe kapısı, bahçe kapısı sistemleri fiyatları, servisi ve parça temini konusunda bilgi vermeye çalıştık. Daha fazla bilgi ve fiyat almak için lütfen iletişime geçiniz. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer hizmetlerimiz;

Bahçe Kapısı İllere Göre Hizmetler

Bahçe kapısı tüm Türkiye için en iyi işçilik yapıyoruz ve sizlere bu konuda destek oluyoruz. 

Müşteri Yorumlarımız

Yaptığımız işten mutluluk duyan binlerce müşterimizi yorumlarını sizlere göstermekten mutluluk duyarız.

Tüm binaların, ,Bahçe kapısı Bisimetri ile yaptırdım. Hem güven veren hem de hesaplı işçilikleri bulunmaktadır.
Ögzgür Bey
Uzun süre araştırmanın sonucunda Bisimetri ile yapılan işimin ne kadar doğru araştırdığımı gösterdi. Tüm destekleri için kendilerine teşekkür ederiz.
Öznur Hanım