Garaj Kapısı

Türkiye'nin Garaj Kapısı Firması

1982 yılında Ankara'da faaliyetlerine başlayan Türkiye genelinde Garaj Kapısı konusunda birçok proje yaptık ve yapmaya devam ediyoruz

Bu makalemizde garaj kapısı konusunda detaylı bilgiler aktaracağız. Garaj kapı sistemleri ev tipi ve endüstriyel yapısal yapılarda, otoparklara farklı bir açışı kazandırmak ve güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. Garaj kapıları ihtiyaca göre farklı renk seçeneği ve desene göre tasarlanıp hizmete sunulabilmektedir. Bisimetri, bünyesinde bulundurduğu ve otomatik garaj kapı sistemleri fiyatları ve uzmanları ile ihtiyacın alınması, çevresine, tasarım ve güvenlik noktalarına dikkat ederek, en efektif garaj kapısı üretimini ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Teknolojiye ayak uydurduğumuz bu dönemde otomatik garaj kapısı birçok yöntemle hareket ettirebilmekteyiz ( garaj kapısı otomatik veya manuel olabilir ), buradaki en önemli olan sizin ihtiyacınız, bu kapsamda neler yapıyoruz ;

  • Metal kütle dedöktörü
  • Radar
  • Kumanda
  • Buton
  • Hgs sistemleri
  • Plaka okuma sistemleri ile ihtiyacınızı garaj kapıları ihtiyacınızı karşılayabiliriz.

Uzun yıllardır sadece bu alanda çalışmış uzman ekibimiz öncelikle ihtiyacınızı anlamak için ücretsiz keşif yapacaktır, ardından sizler için en iyi ve uygun özelliklere uygun ürünün önerisini yapacaktır. Kapı panellerinin üzerine ihtiyacınıza göre, pencere havalandırma ızgarası ve servis girişi yapılır ve bu kapıyı farklı ral renklerine boyarak, farklı garaj kapısı modelleri elde edebiliriz. En başında da belirttiğimiz üzere ihtiyacınıza göre bu kapıları tamamiyle size özel yaparız.

Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik garaj kapısı piyasada farklı isimlerde görebilirsiniz. ( kumandalı garaj kapısı , elektrikli garaj kapısı, motorlu garaj kapısı ) olarak bu adlandırmalarda mevcuttur. Siz ne isim verirseniz verin, garaj kepenk olarak yerinizden kalkmadan açıp kapatmak yukarıda saydığımız farklı teknolojileri kullanarak ( özellikle uzaktan kumandalı ) yöntemle hayatınızda birçok önemli bir konfor sağlamış olursunuz. Otomatik garaj kapısı sistemleri aynı zamanda güvenlik ve size değer katmaktadır.

Garaj Kapısı Fiyatları

Garaj kapısı fiyatları bulunduğunuz il , kullanılan malzeme, kapasite ve diğer küçük nedenlerden dolayı değişmektedir. Genelde Ankara ve çevre illerde verdiğimiz bu garaj kapıları fiyatları montaj ve servisi hizmetimiz için garaj kapıları Ankara servis sayfamıza gidebilirsiniz veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir veya hızlıca whatsap üzerinden otomatik garaj kapıları fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Önemli not: Garaj kapıları fiyatları modelleri ve net bilgi için keşif yapılması gerekmektedir.

Garaj Kapısı Önemli Hususlar

Otomatik garaj kapı sistemleri emniyeti konusunda eğer aklınızda bir soru var ise, bu konuda düşünmenize gerek yok çünkü aşağıda ilgili konuda vereceğim bilgiler ile daha güvenli bakabileceksiniz. Garaj kapılar ( elektrikli ) ‘da kullanılan motorla da elektrik akım önlemi alınmıştır. Eğer garaj kapı sistemleri motorun dönüşünden farklı bir yönde kuvvet tespit ederse, motor geri çalışmaktadır. Farklı bir senaryoda ise kapı üzerindeki ray kazaklarda güven fotoseli bulunmaktadır. Bu kısımda beklenmeyen bir cisim algılanırsa, sistem kendini açmaktadır.

Garaj kapısı yayları farklı modellerden farklı önemlili arz etmektedir. Elektrikli açılıp kapanma sırasında yay üzerine binen yükten dolayı , bu yaylarda kaliteli olması önemlidir. Son olarak bu yayların ne kadar kaliteli olduğunu, çalışan uzman servis görevlisine sorunuz.

Garaj kapısı Rayları ise inşatlar da kullanılan yaylar olması gerekmektedir. Çünkü tüm hava koşullarına maruz kalan bir rayın kaliteli olabilmesi için bazı kaliteden önem verilmesi gerekmektedir. Bu sacın galvanize daldırılmış, kalınlığını min 1.5 mm olması gerekmektedir. Bu değer yine garaj kapının büyüklüğüne göre değişmektedir.

Garaj Kapısı motoru ise sisteme hareket kazandıran önemli ve pahalı bir bileşendir. Bu motor, gece gündür yağmur kar demeden çalışmaktadır. Zaten konformuzu yani oturduğumuz yerden otomatik giriş kapısını kontrol etmek için kullanmaktayız. Bu motorların evinizdeki elektrikle sağlanan 220V değeri ile çalışmaktadır.

Garaj Kapısı Kumandası ise garaj kapısı motorunu hareketi uzaktan kazandırmaya sağlayan elektronik haberleşme cihazıdır. Bu cihaz motorla özel açılıp kapatabilmektedir, yani her kumanda sizin kapınızı alamayacaktır, çünkü önemi olan garaj kapılası ile eşleşmiş olan kumandanın sizin kapınızı açıyor olmasıdır. Bu konuda sizlere eşleşmik kumandası vererek , kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

Garaj Kapısı ( PVC kepenk ) Bireysel kilitleme özelliğine sahiptir eğer siz kapınızın motorunu ekstra kilit ile kilitlemek istersiz bunu basitçe yapabilirsininiz. Yukarıda yazdığımız tüm bilgiler garaj kapıları için otomatik garaj kapısı fiyat konusu etkileyecektir.

Garaj Kapısı Modelleri

Garaj kapısı sistemlerini ne kadar çeşitli olduğundan bahsettik. Buna paralel olarakta garaj kapısı modelleri fiyatları değişmektedir. Kısaca bu kapıları modelleri bakmak gerekirse ;
Manuel garaj kapıları ( Yana Kayar PVC kepenk )
Otomatik garaj kapıları ( PVC Kepenk )
Premium garaj kapıları ( Otomatik Kepenk ) modellerine göre değişmektedir.

Eğer bu konuda daha fazla bilgi istiyorsanız ilgili makalemize gidebilirsiniz Kepenk çeşitleri. Garaj kapıları modelleri örnek olarak aşağıda görebilirsiniz.

Olarak güvenliğin ön planda olan yerler için kullanılabilmektedir.

Otomatik Garaj Kapısı Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Garaj kapıları sistemleri birçok yerde güvenlik nedeniyle kullanılmaya başlandı. Genelde kullanılan alanlar aşağıdadır.

Garaj Kapısı Genel Sonuç

Yukarıda sizlere garaj kapısı konusunda detaylı bilgiler aktardık. Otomatik garaj kapısı fiyatları konusunda bizlere yazabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizlere her türlü ulaşabilirsiniz.

Garaj Kapısı İllere Göre Hizmetler

Garaj Kapısı tüm Türkiye için en iyi işçilik yapıyoruz ve sizlere bu konuda destek oluyoruz.