İstanbul Şap Ustası

Bu sayfamızda sizlere İstanbul şap ustası ( şapçı ) konusunda sizlere detaylı bilgiler aktaracağız. Bu konuda şap ustası fiyatları ve servislerinin nerede ve nasıl uygulandığını sizlere bahsedeceğiz.

Şap Betonu Neden Kullanılır ?

Mekanların zeminlerine laminat , parke, seramik fayans granit karo gibi döşeme için için zeminlerin düz ve uygun olması gerekmektedir. Bunu yapmak için, çeşitli farklı şap türleri yapılmaktadır. Islaktan yarı kuru ve kuru şap çeşitleri bulunmaktadır.

Şap Betonu Hakkında Kısa Bilgi

2000 yılların başında inşaat verilen hızdan dolayı, şap betonu artık birçok yerde kullanılmaya başlandı, bu yüzden farklı şap çeşitleri ve firmaları ortaya çıkardı. Manuel yöntemlerle atılan şap artık kendini otomatik makinalı şap yöntemlerine döndermiştir, böylece perdahlı veya helikopterli şap sistemleriyle beraber artık şap işlerinizi çok daha hızlı hale getirildi.

İstanbul Şap Ustası

İstanbul şap ustası olarak sizlerin şap konusunda ihtiyaçlarınızı karşılayarak sizlere en iyi çıktıyı üretmek için profesyonel işçilik yapmaktayız. Şap betonu bildiğiniz gibi, fayans, seramik gibi zeminlerin altına atılarak zeminin düz olmasında ve hem yapılan işin sağlamlığı hem de profesyonel işçilik anlamında çok önemli rol oynamaktadır. Bu konuya dikkat edilmezse, hem zemin yamukluğu ve hem kalitesiz işler yapılmış olur.

Şap Atma Fiyatları ( Maliyeti )

Şap fiyatları bildiğiniz üzere yapılan işin büyüklüğü ve atılan şapın kalınlığına göre ciddi oranda değişmektedir. Tabi bunun yanında şapçı / şap ustası işçiliğinin ne kadar önemli olduğunu söylemeye gerek yok. Eğer malzemeli olarak şap atma fiyatları talep ediyorsanız bu durumda, şap içerisindeki malzemeleri de ne kadar önemli olduğunu belirtmemiz gerekir.