Kilit Taşı Parke Taşı Fiyatları Ankara 2021

2021 Dış zemin yer yüzeylerinde yani Ankara ‘ da kaldırım, bahçe, yol, gibi alanlarda döşeme olarak kullanılan kilit taşı veya diğer bir adıyla parke taşı ve karo taşı konusundan bahsedeceğiz. Ürünlerden bahsederken, konusunda detay bilgiler bulacaksınız.

Kilit taşı içeriği ve kolayca birbirlerine kilitlenebilmesinden dolayı kilitli parke taşı seçeneği de bulunmaktadır. Basınca dayanıklılık ve maliyetli yapısından dolayı birçok alanda tercih edilmektedir.

Table Of Contents

Kilit Taşı Nedir ?

Kilit taşı ( kaldırım taşı )diğer ismiyle, hazır daha basit betonun kullanılarak kalıplara dökülüp, press yapılmasıyla ortaya çıkan beton şekildir. Bu şekilde, bir birlerine kilitlenecek yapılar gibi veya bir puzzullanın parçası gibi birbirlerini tamamlamak için tasarlanır. Bunun temel sebebi, tek olarak kenetlenmeyen parke taşlarının bir arada iken bozulmamasını ve birleşmesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmaktır. Kilit parke taşı sağlamlığının yanında dekorasyon olarak bina önlerinde, bahçe, kaldırım, kaldırımlarda, yol kenarlarında, otopark girişlerinde farklı model ve örgü desenleri ile yapılır.

Parke Taşı Nedir ?

Genellikle kilitli parke taşı olarak bilinir, beton blokların belirli şekillerde üretilip, bloklanarak, kaldırım, bahçe kibi yerlerde kullanılan kilitli taş özelliği göstermektedir.

Karo Taşı Nedir ?

Yapısında sert alaşımlardan oluşan genellikle çevre düzenlemesinde farklı renkler oluşturan taş çeşidine karo taşı denir. Karo taşının kullanım alanı olarak çevre düzenlemesine ek olarak yerlerde bahçelerde ve duvarlarda kullanılan doğal taş maddelerinden oluşur. Maddi açıdan bakıldığında çok abartı rakamlar olmadığı için herkes tarafından sıklıkla tercih edilir.

Parke Taşı Fiyatları

Parke taşı fiyatları ilden ile göre değişmektedir, Ankara ili içinde farklı modellere göre farklı parke taşı fiyatı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Karo Taşı Fiyatı Ankara

Karo taşı, fayans, seramik ve yere döşenen genellikle meskenlerin düzenlemesinde kullanılan bir taş olmasından dolayı, benzer iş kalemi ailesindeki karo taşı fiyatları benzerdir. Örneğin, Ankara fayans metrekare fiyatı 35 TL / m2 fiyatı ile hizmet veriyoruz. Benzer çalışmayı da birçok karo çalışmamız içinde sizler için yapıyoruz. Tabi kilit taşı fiyatı malzemeli mi malzemesiz olması durumda fiyatlar ciddi değişmektedir. Bu yüzden karo taşı metrekare fiyatı için en az 35 m2 fiyatlandırma olmaktadır. civarında olmaktadır.

Ankara Kilit Taşı

Ankara’nın hemen hemen her yerinde görebileceğiniz kilitli taşı desenleri dekoratifin tanımını yapmış oluyor. Sağlamlığıyla ve görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken bu kilit taşı ( beton parke ) modelleri, kullanım alanlarına büyüklüğüne tercih edilen modeline göre değişmesiyle beraber fiyat açısından da farklılık gösteriyor. Bisimetri olarak Ankara’nın birçok bölgesine güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Yapılacak olan işlerin incelemesini yaptıktan sonra metrekare ( m2 ) fiyatı açısından uygun fiyatlarla sizlerin işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren işin ehli ve doğru yapan ustaları tercih edip kaliteli işler çıkartıyoruz. Doğru ve güvenilir Ankara Kilit taşı çalışmasının adresi Bisimetri.com’a bekleriz.

Kilit Taşı Fiyatları

Kilit taşı fiyatları birçok firmanın kataloğunda görmüş olabilirsiniz. Genelde çevre düzenlemelerinde ve şık görünüşle dikkat çeken parke taşlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlilik, kilit taşı fiyat etkilemektedir yani parke taşının içerisinde kullanılan malzemeden tutunda, kullanılan kalite ölçütlerine göre parke taşının metrekare fiyatı ciddi oranda farklılık üstelik kilit taşı firmaları göz önünüze almanız gerekebilir ve böylece daha doğru gözükmektedir. Ustalarımız işlerini dikkatli ve özenle yapmakta ve işin ehli ustalar ile çalışılmaktadır. Usta iyi olup malzeme kalitesiz olursa o zaman yapılan işin bir anlamı kalmaz. Usta kadar kullanılan malzemelerde kalite açısından önemlidir. Böylece olası hatalar önlenmiş ve ikinci bir çalışmadan kurtulmuş olunur. Peki (1 palet ) kilit taşı fiyatı konusunu ise bazı noktalara açıklık getirmekte fayda var, öncelikle hangi kaldırım taşı çeşidinden isteniliyor ? Baklava , Sekizgen , S taşı ve daha fazlası, öncelikle hangi taştan kaç adet istediğinize göre fiyatlarımız değişmektedir. Bisimetri olarak, bu fiyatın hem kalite hem de döşeme işçilik anlamında bazı sınırların altına çekemiyoruz. Kilit taş Ankara için değişmesi bu sebeptendir. Sizlerde işini doğru yapan ve işin ehli ustalarla çalışmak isterseniz bisimetri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kilit taşı fiyatı ve parke taş fiyatları için lütfen bize yazınız.

Kilit taşı Fiyatları Ankara

Kilit taşı fiyatları Ankara ili geçerli fiyatlarımız için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz, daha fazla detay ve keşif için bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Kilit Taşı Ustası

Ankara ‘da yapılacak işiniz mi var? Endişelenmeyin .  Ankara kilit taşı ustası ile işe hazırız. Kilit taşının en önemli özelliklerinden ilki, sağlam olması ve bu sağlamlığıyla kilit taşı işini yapan ustanın çalışmasına kolayca ve zorluk gerektirmeden döşemesine olanak sağlamasıdır. Bir diğer özellik ise, kış aylarında yaşanan don ve çatlama olaylarına karşı her zaman bir dayanıklılığı vardır. Bir bütün olarak kırma kesme gibi eylemler olmadan döşeme olduğu için işlem rahattır. Çevre düzenleme işlerinin en bilindik çalışmaları diyebiliriz. Metrekare olarak hesaplanan bu kaldırım taşı çeşitlerinin modeli alanın genişliği ve uzunluğu işçilik çalışmaları bölgesine göre değişmektedir.  

Kilit Taşı Modelleri

Kilit taşı modelleri ve çeşitleri kişiden kişi değişiklik gösterebilir. Farklı modeller tercih edilmekle beraber uyumda önemlidir. Kilitli parke taşı Ankara sokaklarında, alışveriş mekanlarının önlerinde ve birçok alanlarında görmekteyiz. Çokça tercih edilen bu kaldırım taşı çeşitleri kullanım alanına ve mimarisine göre yapılmaktadır. Bu işçilikte usta önemlidir. İşi düzgün ve sağlam yapmak hem görsel hem de kalite açısında doğru usta seçmek gerekir. Parke taşı konusunda uzman ekibimize daha fazla soru sorabilirsiniz.

Sonuç

Yukarıdaki makalemizde sizlere kilit taşı fiyatları, parke taşı konusunda bahsetmiş olduk. Yapım aşaması malzemeleri ve işçilik hakkında sizleri aydınlatmış olup, nerelere dikkat etmeniz gerektiğini içeren bilgiler paylaştık. Bisimetri olarak bizler sizlerin her zaman yanınızdayız. İşini doğru ve düzgün yapan ustalarla çalışmak isterseniz, bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.