Kilit ( Parke ) Taşı Metrekare ( m2 ) Fiyatları Ankara 2021

2021 Dış zemin yer yüzeylerinde yani Ankara ‘ da kaldırım, bahçe, yol, gibi alanlarda döşeme olarak kullanılan kilit taşı veya diğer bir adıyla parke taşı ve karo taşı konusundan bahsedeceğiz. Ürünlerden bahsederken, konusunda detay bilgiler bulacaksınız.

Kilit taşının içeriği ve kolayca birbirlerine kilitlenebilmesinden dolayı kilitli parke taşı seçeneği de bulunmaktadır. Basınca dayanıklılık ve maliyetli yapısından dolayı birçok alanda tercih edilmektedir.

Kilit ( Parke ) Taşı Nedir ?

Kilit taşı ( kaldırım )diğer ismiyle, hazır daha basit betonun kullanılarak kalıplara dökülüp, press yapılmasıyla ortaya çıkan beton şekildir. Bu şekilde, bir birlerine kilitlenecek yapılar gibi veya bir puzzlanın parçası gibi birbirlerini tamamlamak için tasarlanır. Bunun temel sebebi, tek olarak kenetlenmeyen parke taşlarının bir arada iken bozulmamasını ve birleşmesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmaktır. Kilit parke taşı sağlamlığının yanında dekorasyon olarak bina önlerinde, bahçe, kaldırım, kaldırımlarda, yol kenarlarında, otopark girişlerinde farklı model ve örgü desenleri ile yapılır. Kilit taşı modelleri ve çeşitleri kişiden kişi değişiklik gösterebilir. Farklı modeller tercih edilmekle beraber uyumda önemlidir. Kilitli parke taşı Ankara sokaklarında, alışveriş mekanlarının önlerinde ve birçok alanlarında görmekteyiz. Çokça tercih edilen bu kaldırım taşı çeşitleri kullanım alanına ve mimarisine göre yapılmaktadır. Bu işçilikte usta önemlidir. İşi düzgün ve sağlam yapmak hem görsel hem de kalite açısında doğru usta seçmek gerekir. Parke taşı konusunda uzman ekibimize daha fazla soru sorabilirsiniz.

Karo Taşı Nedir ?

Yapısında sert alaşımlardan oluşan genellikle çevre düzenlemesinde farklı renkler oluşturan taş çeşidine karo taşı denir. Karo taşının kullanım alanı olarak çevre düzenlemesine ek olarak yerlerde bahçelerde ve duvarlarda kullanılan doğal taş maddelerinden oluşur. Maddi açıdan bakıldığında çok abartı rakamlar olmadığı için herkes tarafından sıklıkla tercih edilir.

Karo Taşı m2 Fiyatı Ankara

Karo taşı, fayans, seramik ve yere döşenen genellikle meskenlerin düzenlemesinde kullanılan bir taş olmasından dolayı, benzer iş kalemi ailesindeki karo taşı fiyatları benzerdir. Örneğin, Ankara fayans metrekare fiyatı 35 TL / m2 fiyatı ile hizmet veriyoruz. Benzer çalışmayı da birçok karo çalışmamız içinde sizler için yapıyoruz. Tabi karo metrekare işçilik fiyatları malzemeli mi malzemesiz olması durumda fiyatlar ciddi değişmektedir. Bu yüzden karo taşı metrekare fiyatı Ankara için 35 m2 civarında olmaktadır. Karo taşı fiyat detayları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ankara Kilit Taşı

Ankara’nın hemen hemen her yerinde görebileceğiniz kilitli parke taşı desenleri dekoratifin tanımını yapmış oluyor. Sağlamlığıyla ve görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken bu kilit taşı ( beton parke ) modelleri, kullanım alanlarına büyüklüğüne tercih edilen modeline göre değişmesiyle beraber fiyat açısından da farklılık gösteriyor. Bisimetri olarak Ankara’nın birçok bölgesine güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Yapılacak olan işlerin incelemesini yaptıktan sonra metrekare ( m2 ) fiyatı açısından uygun fiyatlarla sizlerin işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren işin ehli ve doğru yapan ustaları tercih edip kaliteli işler çıkartıyoruz. Doğru ve güvenilir parke taşı çalışmasının adresi Bisimetri.com’a bekleriz.

Kilit ( parke ) Taşı M2 Fiyatı Ankara 2021

Kilit taşı fiyatları ve Parke taşı fiyatları birçok firmanın kataloğunda görmüş olabilirsiniz. Genelde çevre düzenlemelerinde ve şık görünüşle dikkat çeken parke taşlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlilik, kilit taşı fiyat etkilemektedir yani parke taşının içerisinde kullanılan malzemeden tutunda, kullanılan kalite ölçütlerine göre parke taşının metrekare fiyatı ciddi oranda farklılık üstelik kilit taşı firmaları göz önünüze almanız gerekebilir ve böylece daha doğru gözükmektedir. Ustalarımız işlerini dikkatli ve özenle yapmakta ve işin ehli ustalar ile çalışılmaktadır. Usta iyi olup malzeme kalitesiz olursa o zaman yapılan işin bir anlamı kalmaz. Usta kadar kullanılan malzemelerde kalite açısından önemlidir. Böylece olası hatalar önlenmiş ve ikinci bir çalışmadan kurtulmuş olunur. Peki (1 palet ) kilit taşı fiyatı konusunu ise bazı noktalara açıklık getirmekte fayda var, öncelikle hangi kaldırım taşı çeşidinden isteniliyor ? Baklava , Sekizgen , S taşı ve daha fazlası, öncelikle hangi taştan kaç adet istediğinize göre fiyatlarımız değişmektedir. Bisimetri olarak, bu fiyatın hem kalite hem de döşeme işçilik anlamında bazı sınırların altına çekemiyoruz. m2 fiyatı Ankara için değişmesi bu sebeptendir. Sizlerde işini doğru yapan ve işin ehli ustalarla çalışmak isterseniz bisimetri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kilit taş fiyatı ve kilitli parke taş fiyatları için lütfen bize yazınız.

Ankara Kilit Taşı Ustası ( Döşeme Üzerine )

Ankara ‘da yapılacak işiniz mi var? Endişelenmeyin .  Kilit taşı ustası ile işe hazırız. Kilit taşının en önemli özelliklerinden ilki, sağlam olması ve bu sağlamlığıyla kilit taşı işini yapan ustanın çalışmasına kolayca ve zorluk gerektirmeden döşemesine olanak sağlamasıdır. Bir diğer özellik ise, kış aylarında yaşanan don ve çatlama olaylarına karşı her zaman bir dayanıklılığı vardır. Bir bütün olarak kırma kesme gibi eylemler olmadan döşeme olduğu için işlem rahattır. Çevre düzenleme işlerinin en bilindik çalışmaları diyebiliriz. Metrekare olarak hesaplanan bu kaldırım taşı çeşitlerinin modeli alanın genişliği ve uzunluğu işçilik çalışmaları bölgesine göre değişmektedir.  

Sonuç

Yukarıdaki makalemizde sizlere kilit taşıfiyatları, parke taşı konusunda bahsetmiş olduk. Yapım aşaması malzemeleri ve işçilik hakkında sizleri aydınlatmış olup, nerelere dikkat etmeniz gerektiğini içeren bilgiler paylaştık. Bisimetri olarak bizler sizlerin her zaman yanınızdayız. İşini doğru ve düzgün yapan ustalarla çalışmak isterseniz, bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

× Teklif Al