Monoblok Panjur Ankara

Otomatik Kepenk Nedir ?​

Otomatik kepenk ; ev, bina, iş yeri, dükkan için güvenlik amacıyla kullanılan ve kullanımı çok rahat ve güven tercih edilen bir güvenlik çözümüdür. Birçok farklı renk seçeneği, model, motif işleme ve büyüklük seçenekleri bulunmaktadır. Temelde manuel olarak büyük kapıları, elektrikli motor yardımı ile uzaktan kumandalı kontrol etmemizi sağlar. Elektrikli daraba olarak da adlandırılan bu sistem, motorlu kepenkler yaygınlaşmadan önce manuel yani el kuvvetiyle kapatılıp açılmaktaydı. Elektronik yardımı ve elektrik motoruyla beraber işimiz daha da kolaylaşmış oldu.

Otomatik Kepenk Neden Ve Nerede Kullanılır ?

Otomatik ( kumandalı ) kepenk, öncelikle daha kolay ve daha sağlam bir güvenlik çözümü olduğu için kullanılmaktadır. Bunun için biraz daha detay vermemiz gerekli. İş yerinize geldiniz ve otomatik panjuru açmak için sadece tek bir tuşa dokunmanız yeterli olacaktır. Dolayısıyla sizi daha rahat bir çözüm sunmaktadır.Diğer bir yaratı ise, istenmeyen kişilerin müdahalesine, manuel kepenk kadar açık değildir.

Saç Kepenk Nedir ?

Bir kepenk hammaddesi o kepeğin ne ile ilgili olduğunu belirtir. Sac kepenk ise basitçe, kepeğin sac hammadesiyle yapılmasıyla oluşan nihai kepeğe denmektedir. En uygun çözümlerden bir tanesi olarak görünmektedir, eğer bütçe kısmında kaliteden ödün vermek isterseniz saç kepenk tercihiniz olabilir.

Saç kepenk Fiyatları Ankara

Saç kepenk yaptırmak isterseniz, fiyat anlamında alüminyum veya çelik kepenklere göre daha uygun fiyatlıdır. Önemli olan burada sac kepeğin sağlayacaği kalitedir. 

Çelik Kepenk Nedir ?

Çelik kepenk, sac kepenk ve alüminyum kepekten farklı olarak , galvanizlik hammadesiyle dayanımı daha fazladır. Böylece korozyon ve paslanmaya karşı dirençlidir. Korozyon aslında, .çelik kepeğin aşınması olarak düşünebiliriz.

Neden Otomatik Kepenk İçin Neden Bisimetri ?

Ankara Otomatik kepenk firmaları arasında uzun zamandır faliyet gösteren firmamız. Birçok işyeri ve mustakil evlere hizmet vermeye başlamıştır. Bu yüzden birçok çok müşterimiz bizlerin hem işine hem de kalitemize güvenmiştir. Çünkü endüstriyel kapı noktasında işimizin hakkını vererek yapmaktayız. Böylece hem kalite hem de iyi fiyatlarla sizlerin karşınızda olmaktan mutluluk duymaktayız. Peki hangi alanda hizmet vermekteyiz.