Otomatik Kepenk Ankara

İndirimli Fiyatlarımız İçin Hemen Ulaşın

Otomatik kepenk konusunda sizlere daha iyi hizmet vermek için çabalıyoruz, ücretsiz keşif ve uygun fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp - 4

Ankara otomatik kepenk firması olarak Ankara da kepenkler üzerine iyi fiyat ve kaliteli kepenk ile sorunsuz işçilikle hizmet vermekteyiz.

Sizin Ankara otomatik Kepenk Fiyatları hakkında detaylı bilgi ve hesaplama ve ücretsiz yerinde keşif istiyorsanız telefon etmeniz yeterlidir.

Son yıllarda eski ismiyle daraba yani manuel kepenk olarak adlandırlan kepenk sistemlerin yerini Otomatik ve motorlu Kepenk Sistemleri aldı. Otomatik alüminyum ve çelik kepenklerin bu kadar yaygın olmasının nedeni Ankara otomatik kepenk fiyatları eski tip kepenk ile karşılaştırıldığında hemen hemen benzer olduğu görülmektedir. Bu yüzden insanlar otomatik kepenklere yönelmiştir.

Ek olarak motorlu kepenk diğer kepenkler ile karşılaştırdığımızda güvenliklikli ve sessizdirler.

Bisimetri olarak Otomatik Sistemleri hizmeti olarak; birçok alanda bu işi gerçekleştirmekteyiz. Misal vermek gerekirse,

Bina ve Apartman Giriş Garajları,
Dükkan Kepenkleri, Endüstriyel Garaj Kapıları & Kepenkler
Yangına dayanımı yüksek kepenk sistemleri

Gibi benzer iş kalemlerinden imalatını, montajını ve servisisi hizmetini vermekteyiz. Otomatik kepenkler bizlere çok büyük avantaj sağlamaktadır, özellikle sizleri güvende tutarak mal ve can güvenliği arttırır.

Sizlerin bildiği üzere iki tip otomatik kepenk vardır. Bunlardan bir tanesi, otomatik çelik kepenk diğeri isr alimünyüm otomatik kepektir

alüminyum kepenk sistemleri çok daha soft bir ürün olduğu için genellikle korunaklık yerlerde tercih edilmektedir. Bunların örneklerini genellikle AVM’de bulunan mağazalarda görebilirsiniz.

Kepenk Seçimi Hakkında ?

Öncelikle , hangi kepeğin size uygun olduğunu ancak ve ancak ihtiyacınızı belirledikten sonra anlayabiliriz. Öncelikle ihtiyacınız eğer güvenlik açısından probleminiz varsa, bunu otomatik çelik kepenk ile gidebiliriz. Çünkü içerisinde ihtiva ettiği
Kimyasal maddelerle korozyona ve dış ortam koşullarına dayanıklıdır. Sac kalınlıkların değilmesiyle birlikte otomatik kepenk fiyatlarında değişmekte ve bu şekilde fiyatlara ciddi etki etmektedir. Diğer tarafta eğer güvenlik anlamında eğer çok fazla endişeniz yoksa yani güvenlikli alan içerisindeyseniz, alüminyum otomatik kepenk kullanabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için lütfen bize başvurunuz.

Otomatik Kepenk nasıl çalışır?

Otomatik kepenkler çalışma prensibi basitçe, dik şekilde montalanmış dikmelerin arasına motor sabitlenir. Motorun dişlileri ile şaft dişlileri bir birbirlerine yerleştirilerek hareket kabiliyetin kazanmasıyla oluşur. Otomatik kepenkler birçok yerde uygulanmaktadır.

Dükkan kapıları ,
Bina girişleri
Ev Girişleri
Villa girişleri
Üstelik evlerdede otomatik panjur olarakta karşınıza çıkabilmektedir.

Kepenkler talebiniz doğrultusunda, manuel veya motorlu olarak imal edilmektedir. Aslında istenilen ve olması gereken temel nokta bu işin motorlu bir şekilde yapılmasıdır. Bu sistemlerin birçok kontrol mekanızması bulunmaktadır. Kumanda ile tutunda otomatik olarakta buton veya telefonla açılabilmektedir.

Kepenk Tamiri & Bakımı Nasıl Yapılır?
Ankara, Ankaranın tüm ilçeleri ve çevre il ve ilçelerde otomatik kepenk tamiri konusunda sizlere bakım ve tamir konusunda destek olmaktayız. Tecrübeli ustalarımızla sizlere en iyi işleri ve çalışmaları teslim etmekte sorumluyuz. Profesyonel yılların Bu işe adamış olan Aydın ustamızla sizlerle kepenk konusunda destek olacağız.

Profesyonel olarak yaptığımız bu kepenkler hem güvenli, sağlam ve kalitedir. Yaptığımız kepenkleri Ankara’dan tutunda trabzon ve Sakarya’da her yerde görebilirsiniz. Kepenklerin renklendirmesi bizlere verdiğiniz ral rengine göre yapılmaktadır. Misal evinizin rengine veya arabanızın rengine göre istediğinizi sizlere sağlamaktayız.

Keçiören’de bulunan kepenk firmamızla sizlere hizmetimizi sağlayıp çok daha iyi şeylerle karşılaşmak dileğiyle sizleri beklemekteyiz.