Seksiyonel Garaj Kapısı Ankara

Özelleşmiş panellerden oluşan Endüstriyel Seksiyonel kapısı, bununla beraber görüş amaçlı farklı sektörlerde kullanılan uygun, farklı tipten taşıyıcı görevi gören seksiyonel kapılar mevcuttur.

Hammadde değişimi sadece ve sadece profilleri değişmi demektedir. Bu bağlamda Seksiyonel kapıların tüm özellikleri aynı olmaktadır. Kapsamlı Seksiyonel kapılarda kullanılan profiller değişebilmektedir. Alttan veya üstten panel uygulaması yapılabilir.Farklı yüksekliklerde, ihtiyaca binaen çözüm üreterek uygulananan bir kapı çeşididir. Kapılarlar insanların emniyetli kullanımı için yapılmıştır. Ürünün gövdesi pvc veya boya olabilir, bu sizin talebinize göre değişiklik göstermektedir. Her iki tarafı çelik galvaniz ile kaplı olup, kimyasal bir madde ( poliüreten ) ile doludur.

 Bu saclar, endüstriyel ortamlara girmek amacıyla desteklenebilirlik sağlamaktadır. Isı, ses, toz dayanklı ve diğer dış etkenlerden yağmur kar rüzgardan koruma sağlamaktadır. Bu kapılara ek olarak servis kapısı eklenebilir, bu kapıyla beraber istediğiniz zaman içeri girip çıkabilirsiniz. Eğer pencere talebiniz varsa ek olarak bildirebilirsiniz. İstediğiniz ral renklerinden dekoratif olarak üretilebiliriz. Genelde otomatik sistemler olarak kullanılmaktadır. Birçok giriş yöntemi ile giriş yapabilirsiniz, yani kumanda, şifreli ve buton, fotosel, flaşör, pnomatik gibi emniyet sistemide sağlanmaktadır. Elektrik kesintisi durumunda aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.

Her türlü giriş kontrol seçeneği ile kullanmak mümkündür.(uzaktan kumanda, şifreli ve buton) Fotosel, flaşör, pnomatik, emniyet sistemi gibi uyarı ve emniyer sistemleri uygulamak mümkündür. Motorlu uygulamalarda elektrik kesilmelerinde zincir ile kolaylıkla kullanılabilir.