Seksiyonel ( Sexionel ) Kapı Sistemleri 2021

Birçok endüstriyel fabrikaların girişlerin büyük otomatik açılan kapılar dikkatinizi çekmiştir. İşte bu yüzden bu konuda sizlere bilgi vermek için bu makalemizi yazıyoruz. Bu makalemizde Seksiyonel kapı üzerine olup, bu konuyla ilgili aklınızdaki birçok soruya cevap bulabileceksiniz.

Table Of Contents

Seksiyonel Kapı Nedir ?

Seksiyonel kapılar sandviç panellerden oluşur, bu kapıların otomatik fabrika kapıları olarak da geçmektedir. Otomatik olmasıyla birlikte kapılar hızla açılıp kapanabilmekte ve insan üzerine düşen güç azalmaktadır. Böylece, dış ortam ile fabrika için ortamı güvenli bir şekilde birbirlerinden ayrılmasını sağlayan kapı sistemleri olarak düşünebiliriz. Sexionel kapılar dikey olarak yani aşağıya yukarıya açılarak, dışarı kısım değiş, fabrikanın üstüne doğru açılarak yerden tasarruf sağlamanıza sebep olmaktadır. Talebinize göre seksiyonel kapıları güncelleyip veya boyayıp zevkinize göre otomatik kapı olarak kullanabilirsiniz.

Seksiyonel Kapılar Ne İşe Yarar ?

Seksiyonel kapı, dış ortam koşullarına dayanlıklıdır, yani rüzgar, ısı, ses gibi dış etkenlerden fabrika içini korur. Üretimini sağladığımız bu kapılar yıllardır, korozyona uğramadan bu zaman gelmiştir ve herhangi bir problemlerle karşılaşılmamıştır. Bisimetri garantisinde olan seksiyonel kapı sistemlerimiz her daim mükemmel bir kalite ortaya koymuştur.

Seksiyonel kapılar, sizleri birçok noktada işinize yarar, sessizdir ve az enerji tüketimi sağlar. Binanın içine doğru açılmasından dolayı ekstra yer kaplamaz. Tamir ve bakım bisimetri tarafından kolayca yapılmaktadır. Talebe göre, kapı da değişikler uygulanabilir. Gerekirse, seksiyonel kapılara personel giriş kapısı takılar istenilen geçişler sağlanabilir.

Hangi Tip Seksiyonel Kapı Modelleri Var ?

Seksiyonel otomatik kapı modelleri çeşitleridir, çünkü farklı ihtiyaçlara farklı çözümler getirmez zorundayız. Bu doğrultuda elimizde 3 adet farklı seksiyonek kapı modeli bulunmaktadır. Birinci modelimizde, ısı ve ses yalıtımı ön planda ise bu modeli kullanıyoruz. Diğer modelimizde ışının ve görüş alanın önemli olduğu yerde kullanıyoruz. Diğer model ise tamamiyle sizlerin ihtiyacınıza göre şekillendirmektediyiz. Seçeceğiniz RAL rengi ile seksiyonel kapıya renk verebilmekteyiz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.