SEO Danışmanı | Profesyonel SEO Danışmanlığı

Bu sayfamızda sizlere SEO hizmetleri konusunda detaylı bilgiler veriyor olacağız. Böylece SEO danışman olarak hizmet veren kişiler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabileceksiniz. SEO danışmanı :  Arama motoru optimizasyon çalışma sistemini bilen ve bu sisteme göre çalışma yapan kişiye SEO danışmanı denmektedir.

SEO Danışmanı Nedir ?​

SEO danışmanı aslında sizlere yukarıda kısaca anlatmaya çalıştım, aslına bakarsanız SEO danışmanlığı gerçekten 2-3 satırla anlatacağımız bir konu değildir. Ama çok basitçe 2 kelimeye sığdırarak, Google ve web sitelerin çalışma, sıralama alma, anahtar kelime kullanımı ve arama motoru optimizasyonu yapabilen kişiye SEO danışmanı diyebiliriz.

SEO Nedir ?​

SEO ( arama motoru optimizasyonu ) , arama motorlarının çalışmasına göre web sitelerin bu konuda yapılan tüm çalışmalarının bütününe SEO denmektedir. Seo 3 kısımdan oluşur, 

  • Site Dışı
  • Site İçi
  • İçerik Optimizasyonu

Kendini Google Seo danışmanı olarak kendini adleden kişilerin bu 3 konuyu da bilmeleri gerekmektedir. 

SEO Danışmanlığı Nedir?

Bütünsel olarak SEO, dijital pazarlamanın bir bacağıdır, yani sosyal medya olarak tanımladığımız bütün mecralar içerisinde en önemli kısımlarda bir tanesidir. Dolayısıyla bu alanda da danışmanlık hizmeti verilmektedir.  Dolayısıyla seo danışmanlığı konusunda verilen bütün hizmetlere SEO danışmanlığı denir.

SEO Hizmeti Nedir Ve Neyi Kapsar ?​

SEO uzmanlığı, hem web hem de Google bilmek ve nasıl çalıştığını bilmek ile ilgilidir. Bu bilgiyi, kullanarak hizmet vermek isteyen kurum ve kuruluşlara destek vererek, Web üzerinde hedeflerini gerçekleştirmelerini ve bu hedefe giden yolların başarılmasını sağlar. Buna örnek olarak; form doldurma, telefon araması, ürün satın alması, hizmet araması şeklinde farklı satın alma / hizmet satın alma düşünebiliriz.

SEO Danışmanlığı Sıkça Sorulan Sorular